ProjeKt

Plus55

Pracovný portál , ktorý sme vytvorili, predstavuje viac ako len jednoduchú platformu. Je to prostredie, ktoré vytvára symbiózu medzi kandidátmi s bohatými pracovnými skúsenosťami a spoločnosťami, ktoré túžia po takýchto talentoch.

Naša vášeň pre inovácie a naše odhodlanie poskytnúť najlepšie možné riešenia nás viedlo k vytvoreniu tohto portálu, ktorý nie je len efektívny, ale aj intuitívny a priateľský k používateľovi. Naším cieľom je zjednodušiť a zefektívniť procesy hľadania práce aj pre kandidátov, aj pre firmy, aby sme vytvorili harmonický a vzájomne prospešný pracovný ekosystém.

Jednou z našich hlavných výhod Plus55 je použitie osvedčeného a flexibilného systému Drupal 7. Vďaka našim bohatým skúsenostiam s touto platformou sme schopní poskytovať vysoko personalizované a robustné riešenia našim používateľom. S Drupalom 7 sme schopní ponúknuť škálu funkcií a možností, ktoré sú pre našich používateľov nevyhnutné pri ich hľadaní práce alebo zamestnancov. Tento systém nám umožňuje flexibilne reagovať na potreby trhu a neustále zdokonaľovať naše služby, čo nás robí spoľahlivým partnerom pre každého, kto využíva naše služby. Sme presvedčení, že naša kombinácia inovácie, spoľahlivosti a flexibilného prístupu je kľúčom k úspechu nášho pracovného portálu a k spokojnosti našich používateľov.

Chcete realizovať podobný projekt?

Ak máte záujem o nový web a náš projekt Vás zaujal prosím ozvite sa nám.