ProjeKt

Extra Slovensko

Portál www.extraslovensko.sk je výnimočný projekt, ktorého cieľom je poskytnúť domácim, ale aj zahraničným turistom komplexné informácie o tom, čo Slovensko ponúka a čo všetko tu možno nájsť. Jeho zaujímavosťou a praktickou funkciou je možnosť pohodlne nájsť všetko na jednom mieste – po zadaní názvu samosprávneho kraja portál vygeneruje všetky jeho atrakcie a pripravované akcie. Pre potreby zahraničných turistov pribudne neskôr anglická, nemecká a ruská verzia portálu.

Portál je rozdelený na niekoľko sekcií. Ich obsahom je zoznam samosprávnych krajov, miest a vybraných slovenských obcí, ktoré turistom majú čo ponúknuť. Ďalej tu možno nájsť súbor múzeí, divadiel, kúpeľov, turistických cieľov, hradov a zámkov, drevených kostolov, synagóg, jaskýň, lyžiarskych stredísk, aguaparkov, wellnes služieb, golfovýcb stredísk, cyklotrás, vybraných reštaurácií a ubytovacích možností. Uvedené budú len tie s najlepším renomé, prípadne nami vyskúšané. Chýbať nebudú ani festivaly a pozvánky na rôzne akcie, ktoré sa na Slovensku budú konať. Neskôr pribudne prezentácia slovenských firiem, ktoré vytvárajú hodnoty a dávajú ľuďom prácu. Každý deň budú na portáli uvedené denné správy, týkajúce sa diania na Slovensku z pohľadu rozvoja cestovného ruchu či kultúry.

Budeme radi, ak portál www.extraslovensko.sk prispeje k lepšiemu spoznaniu Slovenska a rozvoju cestovného ruchu. Zároveň bude našou snahou zvýšiť záujem zahraničných turistov o našu krajinu.

Chcete realizovať podobný projekt?

Ak máte záujem o nový web a náš projekt Vás zaujal prosím ozvite sa nám.